Młodszy Specjalista ds. IT (wsparcie użytkowników)

Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.

Firma handlowa z dwudziestoletnim stażem, z branży sanitarno – grzewczej, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje do swojego zespołu nowego pracownika.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników sprzętu i systemów informatycznych - przyjmowanie, rozwiązywanie i monitorowanie zgłoszeń

  • przygotowywanie i instalacja sprzętu oraz narzędzi informatycznych na stanowiskach pracy

  • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w systemach firmy (wewnętrznych oraz zewnętrznych)

  • obsługa systemów informatycznych oraz aplikacji

  • przygotowywanie raportów oraz zestawień dot. użytkowników systemów oraz wykorzystania zasobów IT

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • znajomość obsługi i podstawowej diagnostyki sprzętu komputerowego (komputery, drukarki i skanery sieciowe)

  • dobra znajomość Microsoft Windows, Office i oprogramowania antywirusowego

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • systematyczność i uporządkowanie

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę i nastawienie proklienckie

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi popularnych systemów CMS: Joomla!, Wordpress oraz konfiguracji serwisów internetowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę pracy i dobrą kawę

  • możliwość skorzystania z: kart multisport, ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego

  • szkolenia

  • dofinansowanie do urlopu

Oferta dostępna do pobrania z linku IT stanowisko

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@ik.pl