Referent ds. baz danych

Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.

Firma handlowa z dwudziestoletnim stażem, z branży sanitarno – grzewczej, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje do swojego zespołu nowego pracownika.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Tworzenie kartotek towarowych i ich aktualizacja
  • Wsparcie procesu elektronicznego obiegu dokumentów
  • Kontakt z dostawcami w celu pozyskania danych
  • Przygotowywanie raportów handlowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office w szczególności Excel
  • Wskazana znajomość branży sanitarno-grzewczej
  • Doświadczenie w pracy z systemami przetwarzającymi informacje produktowe (np. klasy PIM, e-commerce) będzie dodatkowym atutem
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, dokładność, skuteczność
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość skorzystania z: ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego, kart multisport
  • Szkolenia
  • Wczasy pod gruszą

Oferta dostępna do pobrania z linku referent ds. baz danych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@ik.pl