Specjalista ds. Handlu

Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.

Działamy dynamicznie na rynku od ponad 20 lat i jesteśmy pierwszą w Polsce grupą zakupową
w branży dystrybutorów towarów z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej.

Reprezentujemy 31 hurtowni instalacyjnych w kraju.
Jako jeden z liderów w branży, jesteśmy udziałowcem największej organizacji handlu hurtowego towarami instalacyjnymi w Europie.

Współpracujemy z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska/zakres obowiązków:

  • Aktualizacja warunków handlowych (w firmowej aplikacji)
  • Archiwizacja umów (skanowanie)
  • Obsługa komunikatów dla klientów w intranecie
  • Komunikacja i współpraca z klientami
  • Obsługa zamówień od klientów
  • Aktywizacja zamówień od klientów

Wymagania:

  • Umiejętność poprawnej interpretacji i komunikacji warunków współpracy z umów handlowych z dostawcami
  • Jakość, poprawność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • Skuteczność w pozyskiwaniu informacji z rynku, od klientów
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office w szczególności Excel
  • Kreatywność w poszukiwaniu efektywnych metod realizacji zadań
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży grzewczej i instalacyjnej
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość skorzystania z: ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego, kart multisport
  • Szkolenia
  • Dofinansowanie do urlopu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@ik.pl. W tytule e-maila należy podać nazwę stanowiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.