Zastępca Głównego Księgowego

Instal - Konsorcjum Sp. z o.o.

Działamy dynamicznie na rynku od 25 lat i jesteśmy pierwszą w Polsce grupą zakupową w branży dystrybutorów towarów z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej, klimatyzacji i wentylacji.

Reprezentujemy 31 hurtowni instalacyjnych w kraju o obrotach ponad 1 mld zł. Jako jeden z liderów w branży, jesteśmy udziałowcem największej organizacji handlu hurtowego towarami instalacyjnymi w Europie. Współpracujemy z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi.

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonej księgowej/księgowego. Jeżeli jesteś osobą rzetelną, otwartą na ludzi i doświadczenia, czekamy na Twoją aplikację.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  •  Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży towarów
  •  Księgowanie faktur kosztowych, delegacji , rozliczenia międzyokresowe kosztów
  •  Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  •  Rozliczanie inwentaryzacji
  •  Uzgodnienie stanów magazynu
  •  Księgowanie WB
  •  Księgowanie WNT
  •  Wsparcie Głównego Księgowego w realizacji obowiązków z obszaru księgowości i podatków
  •  Sporządzanie deklaracji VAT, CIT
  •  Sporządzanie sprawozdań F-01 oraz innych sprawozdań do GUS, NBP
  •  Przygotowywanie pism do banków i innych instytucji
  •  Ścisła współpraca z Zarządem Spółki

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość
  •  Min. 5-letnie doświadczenie w dziale księgowości, podatków, audytu lub sprawozdawczości
  •  Znajomość programu Excel na poziomie min. średniozaawansowanym
  •  Znajomość programu ERP Comarch
  •  Wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości
  •  Praktyczna znajomość prawa podatkowego (CIT, VAT)
  •  Chęć do inicjowania optymalizacji
  •  Pomysły i odwagę do wdrożenia nowych rozwiązań
  •  Otwartość na zmiany
  •  Wysoki poziom kultury osobistej
  •  Umiejętność współpracy w zespole

 Oferujemy:

  •  Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  •  Przyjazną atmosferę w firmie o zasięgu ogólnopolskim, cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów i dostawców
  •  Pakiet benefitów (dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie na życie lub pakiet medyczny lub karta Multisport)

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres rekrutacja@ik.pl

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.