Partner Instal-Konsorcjum

partner-ik-logo.jpg
 

Program Partner Instal-Konsorcjum, zwany programem PIK, funkcjonuje od 2001 roku. Jest on stale rozwijany i dostosowywany do potrzeb naszych klientów. Skierowany jest głównie do kluczowych odbiorców hurtowni IK, zwanych Partnerami IK, a jego celem jest utrzymanie i przywiązanie firm instalatorskich do hurtowni oraz zwiększanie sprzedaży promowanych towarów.

Akcje organizowane wspólnie z dostawcami umożliwiają gromadzenie przez Partnerów punktów PIK, które mogą być wymieniane na artykuły z bogatej oferty katalogu nagród na stronie www.partner.ik.pl. Wśród kilkudziesięciu tysięcy produktów znajdują się m.in. urządzenia AGD, RTV, sprzęt IT, a także narzędzia instalacyjne Bosch, Rems i Rothenberger.

Ponadto Partnerom oferowane są (również za punkty PIK) świadczenia dodatkowe, obniżające koszty oraz zwiększające konkurencyjność i bezpieczeństwo prowadzonej działalności. Wśród nich są m.in.:

  • atrakcyjna oferta na telefony komórkowe w sieci T-Mobile,
  • ubezpieczenie OC.

Więcej informacji o programie i nowej, dostępnej od kwietnia 2017 roku platformie znajdują się w załączonej poniżej prezentacji oraz na stronie internetowej www.partner.ik.pl.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ WWW PROGRAMU >>