O nas

Nasza organizacja rozwija się na rynku instalacji grzewczych i sanitarnych od ponad 20 lat. Od początku działalności przyświecał nam jeden cel: zapewnienie konkurencyjności przedsiębiorstwom tworzącym naszą grupę oraz bezpieczeństwa dla ich działalności. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że koncentracja na tym celu oraz pełne zaangażowanie w jego realizację, przynosi wymierne efekty.

Mamy zaszczyt reprezentować 31 Hurtowni Instalacyjnych, które dynamicznie rozwijają się na lokalnych rynkach.

Są to autonomiczne przedsiębiorstwa, wyróżniające się bogatą ofertą oraz fachowym podejściem do swoich Klientów.

Nieustannie działamy w kierunku zapewnienia im bezpieczeństwa oraz konkurencyjnych warunków handlowych. Zapraszamy do współpracy najlepszych Dostawców, którzy razem z nami budują ofertę handlową, dostosowaną do potrzeb naszych Hurtowni.

Działamy razem i rośniemy razem. Czujemy się odpowiedzialni za sukces naszych Hurtowni i jesteśmy po to, aby je wspierać w biznesie. Tworzymy i chcemy rozwijać najwyższe standardy w handlu, oparte na zaufaniu, promujące rzetelność i partnerstwo. Chcemy dzielić się tą wiedzą z rynkiem.

Naszym działaniom przyświecają wartości, które są dla nas fundamentem, pokazują nam kierunek zmian oraz konieczność ciągłego doskonalenia.

 

Poznaj nasze wartości:

 

OTWARTOŚĆ

Jesteśmy otwarci na różne punkty widzenia, nowe możliwości i z ciekawością podchodzimy do wyzwań biznesowych. Cenimy szczerość w relacjach, ponieważ ona pozwala nam się rozwijać.

 

UCZCIWOŚĆ

Dążmy do tego, aby nasze działania były transparentne dla naszych Klientów oraz Kontrahentów. Promujemy przejrzystość i uczciwość w ustalaniu zasad współpracy, przy zawieranych transakcjach oraz w prowadzeniu działań biznesowych. Dbamy o tę wartość również w relacjach pracowniczych.

 

WZAJEMNY SZACUNEK

Szanujemy siebie i innych. Szanujemy naszych Klientów i Kontrahentów. Chcemy budować relacje oparte na wzajemnym szacunku, który uważamy za niezbędny element partnerstwa w biznesie, zapewniający satysfakcję ze współpracy.

 

WSPÓŁPRACA

Łączymy nasze talenty i chcemy mądrze wykorzystywać potencjał naszego zespołu. Wierzymy, że w pracy zespołowej tkwi siła, pomagająca naszym Klientom osiągać sukcesy. Każde spotkanie z Klientem, Dostawcą daje możliwość wspólnego budowania wartości dla każdej ze stron.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Bierzemy odpowiedzialność za wyniki naszej pracy, które są jej ostateczną oceną i kształtują sposób postrzegania nas przez Współpracowników, Partnerów oraz otoczenie biznesowe. Poczucie odpowiedzialności mobilizuje nas do reakcji w sytuacjach zagrażających przyjętym przez nas wartościom.

 

DAŻENIE DO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy doskonali, ale dążenie do najwyższej jakości to dla nas priorytet: jakość w kontaktach z Klientami, Kontrahentami, jakość produktów i świadczonych usług. Jesteśmy otwarci na konstruktywne opinie, które wykorzystujemy do poprawy naszych działań.